Haber - Duyuru Arşivi
hemmm

POLATLI OSB'DE MESLEK EDİNDİRME KURSLARI AÇILACAK

Polatlı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Polatlı Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı işbirliğinde Meslek Edindirme Kursları açılmasına dair bir görüşme gerçekleştirildi.
Polatlı Belediye Meclis Üyesi Ecz. Serpil Öztürk, Polatlı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bülent Dönmez ve Polatlı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Barkın Yıldırım, Organize Sanayi Bölgemize gelerek, Bölge Başkanımız Erol Ünal ile bir görüşme gerçekleştirdiler. Görüşmede Bölgemiz Yönetim Kurulu Başkanvekili Selçuk Çevikoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Timuçin Işık ve Bölge Müdürümüz Akın Ünal'da hazır bulundu. 

Görüşmede, Polatlı Halk Eğitim Merkezi Bünyesinde açılabilen Meslek Edindirme Kursları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. İlçemizde birçok vatandaşın Eğitim alarak Meslek sahibi olduğu kursların, Polatlı OSB'de de açılarak, Bölgemizde çalışan işçilerin çeşitli alanlarda mesleki eğitim almaları sağlanacak.

BAŞKAN ÜNAL; "BÖLGEMİZ FİRMALARININ VE ÇALIŞANLARININ FAYDASI İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ"

Görüşmeye ilişkin konuşan Bölge Başkanımız Erol Ünal; "Halk Eğitim Merkezimizin bu girişimini çok değerli buluyoruz. Bölgemizde farklı farklı sektörlerde faaliyet yürüten birçok firma var. Bu firmalarda çalışan işçi kardeşlerimizin kendilerini yetiştirmeleri, Meslek Kursları vasıtası ile istedikleri alanda uzmanlaşmaları hem kendileri hem de firmalarımız açısından çok önemlidir. Biz de, öncelikle firmalarımız ile görüşerek taleplerini aldıktan sonra bu kursların açılması ve yürütülmesi konusunda gerekli adımları atacağız. Bölgemiz firmalarının ve çalışanlarının faydası için ne gerekiyorsa yapacağız." dedi.
 
POSB Haber