Haber - Duyuru Arşivi
AAAAKKKKK

AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLİ EMRULLAH İŞLER’DEN POLATLI OSB’YE ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Emrullah İŞLER ve AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel DEMİR ile İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Organize Sanayi Bölgemizi ziyaret ederek, Bölge Başkanımız Erol ÜNAL ile bir araya geldiler. Bölge Başkanvekilimiz Selçuk ÇEVİKOĞLU’nun da hazır bulunduğu ziyarette; AK Parti Heyetine, Ankara İl Başkan Yardımcısı Serkan KORKUTATA ve AK Parti Polatlı Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

Polatlı programları kapsamında Organize Sanayi Bölgemizi ziyaret eden Ankara Milletvekili Emrullah İŞLER, Bölgemiz hakkında Başkanımız Erol ÜNAL’dan bilgi aldı. Özellikle son yıllarda Sanayi üretimi, bölgemizin ticari hareketliliği, genişleme alanları ve birçok konuda bilgi alışverişinde bulunuldu.

İŞLER: ‘’SANAYİCİLERİMİZİN İŞLERİNİN İYİ OLDUĞUNU GÖRMEK BİZLERİ MEMNUN ETMİŞTİR’’

Ziyarete ilişkin konuşan Emrullah İŞLER; ‘’ Polatlı’mızın istihdam merkezi Organize Sanayi Bölgemizin gün geçtikçe geliştiğini görmek bizleri mutlu etmektedir. Sanayimizin ve Sanayicilerimizin her konuda yanında olmaya devam edeceğiz. Zor günleri hep birlikte atlattık, inşallah bundan sonrası ferah olacaktır. Sanayicilerimizin işlerinin iyi olduğunu görmek bizler memnun etmiştir. Bu vesileyle, bizleri en iyi şekilde ağırlayan Bölge Başkanımız Erol ÜNAL Beyefendiye teşekkürlerimi iletiyorum.’’ dedi.

ÜNAL: ‘’ZİYARETLERİNDEN ÖTÜRÜ SAYIN VEKİLİMİZE VE HEYETİNE TEŞEKKÜR EDERİZ’’

Görüşmeye ilişkin açıklamada bulunan Polatlı OSB Başkanı ÜNAL; ‘’Sayın vekilimizin ve değerli heyetinin ziyaretleri bizleri memnun etmiştir. Şehrimize ve Organize Sanayi Bölgemize dair kendileriyle yaptığımız istişareleri önemli buluyoruz. Ziyaretlerinden ötürü Sayın Vekilimize ve Heyetine teşekkür ederiz.’’ şeklinde konuştu.

Yaklaşık 35 dakika süren ziyaretin ardından AK Parti heyeti Organize Sanayi Bölgemizden ayrıldı.

POSB HABER