Haber - Duyuru Arşivi
100748951 2736032079966679 4191993505163247616 n

ŞAMİL ENGİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Polatlı’da sanayinin gelişmesinde ve Organize Sanayi Bölgemizin kuruluşundan bugünlere gelmesinde büyük katkıları olan, Bölge Müdürümüz Şamil ENGİN yakalandığı amansız kanser hastalığına yenik düşerek hakkın rahmetine kavuşmuştur. Tedavi gördüğü Polatlı Devlet Hastanesinde geçtiğimiz gün yaşamını yitiren Bölge Müdürümüz, bugün 24 yıl görev yaptığı Polatlı OSB Bölge Müdürlüğü idari binası önünde sevenleri ile birlikte cenaze namazı kılınarak, son yolculuğuna uğurlanmıştır.

Cenaze merasimine, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ile siyasi partilerin ve odaların temsilcileri, bölgemiz katılımcıları, müteşebbis heyet üyelerimiz ve yakınları ile sevenleri katılım sağladı.
 
ÜNAL: POLATLI ÖNEMLİ BİR DEĞERİNİ KAYBETMİŞTİR

Cenaze Namazı öncesi konuşan Bölge Başkanımız Erol ÜNAL; uzun yıllar birlikte çalıştığımız değerli bir insanı, iyi bir dostu, kaliteli bir idareciyi kaybettik. Rabbim, kalanlarına sabır versin.” dedi.

Kılınan cenaze namazının ardından naaşı, şehir mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi.

POSB Haber