Haber - Duyuru Arşivi

DSC03590

KARDEŞ ODA SUSURLUK'TAN ANLAMLI ZİYARET

Polatlı Ticaret Odamız ile kardeş oda protokolü imzalayan Susurluk Ticaret Odası iki günlük bir ziyaret kapsamında Polatlı’da ağırlandı. Polatlı'nın tarihi ve kültürel miraslarını gezen kardeş oda, şehrimizin yükselen değeri olan Polatlı Organize Sanayi Bölgemizi de ziyaret etti. Bölge Başkanımız ve aynı zamanda Polatlı Ticaret Odası Meclis Başkanımız Erol ÜNAL'IN ağırladığı heyete, bölgemiz hakkında bilgiler verildi.

KURT; ‘’BİZLERİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYAN BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ’’

Ziyarete ilişkin konuşan Susurluk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlker KURT; ‘’Milli Mücadelenin yaşandığı bu kutsal topraklarda olmaktan onur duyuyoruz. Kardeş Odamız Polatlı Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde kardeş şehrimizi tanıyor, şehrin ticaret ve sanayi potansiyelini gözlemliyoruz. Bu vesileyle bizi en iyi şekilde ağırlayan başkanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.’’ şeklinde konuştu.

ÇETİN: ‘’İŞBİRLİĞİMİZİN ARTIRILMASINDAN HEYECAN DUYUYORUM’’

Ziyarete ilişkin konuşan Susurluk Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet ÇETİN; ‘’ Kardeş odamızla, kardeş şehrimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Buradaki sanayi ve ticaret hacminin büyüklüğünü gördükçe işbirliğimizin artırılmasından heyecan duyuyorum.’’ dedi.

ÜNAL: ‘’NAZİK ZİYARETLERİNDEN ÖTÜRÜ KARDEŞ ODAMIZA MÜTEŞEKKİRİM’’

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Bölge Başkanımız Erol ÜNAL; ‘’ Kardeş odamız ile şehirlerimiz arasında ticaret hacminin geliştirilmesi üzerine karşılıklı olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Her iki şehrin de öne çıkan değerlerinin yaşatılması konusunda işbirliğimiz artarak devam edecektir. Ben nazik ziyaretlerinden ötürü kardeş odamıza müteşekkirim.’’ dedi.

Ziyaretin ardından Susurluk Ticaret Odası Başkanı İlker Kurt ve Meclis Başkanı Mehmet Çetin, Bölge Başkanımız Erol Ünal'a ziyaret anısına bir hediye takdim ettiler. Bölge Başkanımız da kardeş oda başkanlarına Ankara taşından yapılan ve şehrimizin kültürel değerlerini simgeleyen bir hediye sundu.

Ziyaretin ardından kardeş oda heyeti bölgemizden ayrıldı.

POSB Haber