Haber - Duyuru ArşiviŞİŞECAMTOPLANTI

Polatlı Organize Sanayi Bölgesinin önde gelen firmalarından Trakya Polatlı Cam Sanayi A.Ş. yetkilileri, Polatlı Organize Sanayi Bölgesine yapılacak yeni yatırımlar hakkında görüş alışverişi yapmak için Polatlı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erol ÜNAL ile bir araya geldi.

Polatlı Organize Sanayi Bölgesi idari yetkililerinin de katıldığı görüşmede, İnşaat, Elektrik, Mekanik ve Çevre birimleri de hazır bulundu. Heyetler, daha önceden kararı alınan ikinci üretim hattının teknik süreci hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Sürecin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi noktasında mutabık kalındı.

Polatlı Organize Sanayi bölgemizde hali hazırda 366 bin metre kare alanda faaliyet yürüten Trakya Polatlı Cam Sanayi, parsel alanı içerisinde ikinci üretim hattını kurarak, üretim kapasitesini ikiye katlayacak. Bu hamle ile birlikte vatandaşlarımız için yeni istihdam sahaları da açılmış olacak.

Görüşmenin bölgemiz için önemini vurgulayan Başkan ÜNAL; “Polatlı Organize Sanayi Bölge Başkanlığı olarak dün olduğu gibi bugünde üretici firmalarımızın yanındayız. Bu gelişmeler hem bölgemiz hem de şehrimiz adına memnuniyet vericidir.” şeklinde konuştu.

Trakya Polatlı Cam Sanayi A.Ş. Fabrika Müdürü Emrah CAN, görüşmenin verimli geçtiğini dile getirerek, “Desteklerinden ötürü Polatlı Organize Sanayi Bölge Başkanımız Erol ÜNAL Beyefendiye ve Bölge personelimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.